Atėjus šaltajam sezonui šildymo sistema privalo veikti be priekaištų, užtikrindama daugiabučio gyventojams reikalingą šiluminį komfortą. Tuo pasirūpinti turi namo šilumos ūkį prižiūrintys specialistai, kurių darbas trunka visus metus ir nesibaigia su šildymo sezonu. Tuo metu, kai gyventojai mėgaujasi vasara, specialistai, atsakingi už šilumos ūkį, atlieka hidraulinius vamzdynų bandymus, remontuoja, restauruoja, keičia susidėvėjusius sistemos elementus. Prireikus atliekamas šildymo sistemos nuorinimas, balansavimas, vykdomi didesnės apimties remonto darbai. Be to, įprastai, daugiabučio šilumos ūkio prižiūrėtojas rūpinasi ir karšto vandens sistema, kurios sklandus veikimas gyventojams svarbus visus metus.

Nepriklausomai nuo to, kas prižiūri Jūsų daugiabučio šildymo bei karšto vandens sistemas, kiekvienam daugiabučio gyventojui pravartu žinoti, už ką atsakingas šilumos ūkio prižiūrėtojas ir ko teisėtai galima iš jo reikalauti.

Šilumos ūkio prižiūrėtojas atsako už:

  • reikiamos temperatūros butuose palaikymą šildymo sezono metu (atsižvelgiant į teisiškai reglamentuotas higienos normas, oro temperatūra bute šaltuoju laikotarpiu gali svyruoti 18–22 °C intervale);
  • tinkamos karšto vandens temperatūros užtikrinimą (50–60 °C ribose);
  • kokybišką šildymo sistemų priežiūrą: periodiškus hidraulinius bandymus (tikrinant vamzdynų patikimumo lygį), tinkamą šildymo sistemos paleidimą, nuorinimą, šildymo sistemos reguliavimą, eksploatacijos metu atsiradusių smulkių defektų pašalinimą;
  • šildymo arba karšto vandens sistemose įvykusių avarijų likvidavimą.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Šilumos ūkio priežiūra yra sritis, kurioje mūsų įmonė specializuojasi nuo pat jos įsteigimo. Per ilgą laiką suformuota solidžią darbo patirtį turinti specialistų komanda pasirūpins, kad Jūsų daugiabučio gyventojams būtų užtikrintas sklandus šilumos ir karšto vandens tiekimas. Greta miesto centrinį šildymą naudojančių namų aptarnaujame ir autonomines dujines katilines įsirengusius daugiabučius. Teikiame dujinių katilų priežiūros paslaugą, atliekame priešsezoninius jų naudingumo patikrinimo bei atkūrimo darbus. Visi dujinių katilų naudotojai žino, kad tik tinkama dujinių katilų priežiūra gali užtikrinti maksimalų jų veikimo efektyvumą ir įrenginio ilgaamžiškumą. Tačiau mažiau žinančių, jog kokybiškai paslaugą suteikti gali tik specialių žinių turintys ir skirtingų gamintojų įrangos ypatumus perpratę meistrai.

Savo daugiabučio šildymo bei karšto vandens sistemas patikėję mums, gausite daugiau nei bazinę priežiūrą.

Atsižvelgdami į Jūsų name esančių inžinerinių sistemų ypatumus, mūsų specialistai pateiks svarius pasiūlymus, kaip pagerinti jų našumą  (balansuoti šildymo sistemą), sumažinti energijos sąnaudas. Prireikus parengsime visos arba dalinės šilumos punktų, šildymo, karšto vandens sistemų renovacijos projektus bei padėsime juos įgyvendinti Jums palankiausiomis sąlygomis.

Žinios – tai pinigai. Savo žiniomis esame pasiruošę pasidalinti parodydami, kur ir kaip šildymo sistema eikvoja Jūsų pinigus, kuriuos galėtumėte sutaupyti.

Atgal

Kodėl mes?

Avarinė tarnyba visą parą

Daugiau nei 10 metų patirtis

Asmeninis namo  vadybininkas

Asmeninis namo vadybininkas

Lankstus požiūris į kliento poreikius

Paslaugų užsakymo procesas

Išsirenkate Jus dominančias paslaugas

Užpildote formą

Gaunate geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita klientų vadybininkui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą ir jo administravimą.

Vaida Garmutė
Pardavimų vadovė
CAPTCHA