Kokybė

„Ką darai, daryk gerai“, – šia paprasta, bet reikšminga išmintimi mūsų įmonė vadovaujasi nuo pat jos įkūrimo. Esame įsitikinę, kad tik nuolatinis darbo procesų kokybės tobulinimas bei personalo kvalifikacijos kėlimas yra esminiai įmonės sėkmę lemiantys veiksniai.

Standartai
Siekdami dirbti sklandžiai ir efektyviai, įsidiegėme kokybės bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemas atitinkančius ISO 9001:2008 ir ISO 45001:2018 standartų reikalavimus. Esame šiuolaikiška aplinką tausojanti įmonė, puoselėjanti socialiai atsakingą požiūrį į energijos išteklių vartojimą. Tai, kad šios vertybinės nuostatos funkcionuoja kasdienėje darbinėje veikloje praktiškai, patvirtina įmonei suteikti ISO 14001:2004 standartų sertifikatai.
Atestatai
Patikėdami savo statinių priežiūrą mums, galite būti tikri, kad visi jų eksploatacijai reikalingi darbai bus atliekami profesionaliai. UAB „Santermita“ yra atestuota įmonė, kurios darbuotojai gali kvalifikuotai atlikti visus pastatų eksploatacinės priežiūros darbus.
Įvertinimai
Įmonės orientaciją į ilgalaikę atliekamų darbų kokybę bei maksimalų klientų poreikių įgyvendinimą geriausiai parodo spartus jos augimas ir dvejus metus iš eilės pelnyti „Gazelės“ apdovanojimai. UAB „Santermita“ juose įvertinta kaip viena iš sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių.

Kiekviena situacija individuali, todėl pirmasis pokalbis padės suprasti, kaip galime Jums padėti labiausiai.

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita klientų vadybininkui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą ir jo administravimą.

Vaida Garmutė
Pardavimų vadovė

CAPTCHA