Kodėl svarbus tinkamas patalpų vėdinimas?

Tinkamas patalpų vėdinimas ir ventiliacija yra svarbūs veiksniai, darantys įtaką gerai jose gyvenančių asmenų savijautai. Visi žinome, kad stingant tyro oro, žmonėms (ypač mažiems vaikams) suprastėja dėmesingumas, mąstymo, miego kokybė, gali padidėti dirglumas arba galvos skausmai.

Verta atkreipti dėmesį ir į naujausių mokslinių tyrimų rezultatus, kuriuose nurodoma, jog prastai vėdinamose patalpose gali atsirasti žmonių sveikatai žalingų teršalų koncentracija, viršijanti lauko aplinkos užterštumą.

Tai suprasdami, gyvenamojo būsto statytojai ir jo naudotojai vis daugiau dėmesio skiria šiuolaikiškų patalpų vėdinimo sistemų įrengimui. Tobulesnės vėdinimo sistemos tampa aktualios ne tik naujos statybos daugiabučiams, bet ir naujai renovuotiems namams.

Be tinkamai suplanuotos ventiliacijos sistemos papildomai apšiltintas daugiabutis pavirsta savotišku termosu, kuriame mikroklimatas neužtikrina gyvenimo kokybės. Ypač tinkama ventiliacija svarbi vonioje, virtuvėje, kur nuolat yra šilta ir drėgna, kaupiasi garai.

Tam, kad patalpose būtų pakankamai deguonies, būtų šalinamas anglies dvideginis ir susikaupę sveikatai žalingi teršalai, nesikauptų vandens garai, svarbu, kad Jūsų vėdinimo sistemos tinkamą veikimą nuolat prižiūrėtų kvalifikuoti specialistai.

Užtikrindami daugiabučio vėdinimo sistemos sklandų veikimą, pasirūpinsime:

  • mechaninio vėdinimo sistemų eksploatacine priežiūra;
  • rekuperacinių sistemų eksploatacine priežiūra;
  • bendros vėdinimo įrenginių būklės stebėsena, smulkiu remontu;
  • senų oro filtrų periodiniu keitimu;
  • valdymo automatikos tinkamu suderinimu.

Norite pasikonsultuoti dėl savo vėdinimo sistemos priežiūros, domina daugiabučio vėdinimo sistemos montavimas arba jos modernizavimo galimybės? Susisiekite su mumis.

Vėdinimo sistemos aptarnavimo paslaugas teikiame Kauno, Alytaus, Kėdainių, Prienų bei Birštono daugiabučių gyventojams. Dėl detalesnės informacijos arba paslaugos užsakymo prašome kreiptis el. paštu info@santermita.lt arba tel. +370 37 222 999.

Atgal

Kodėl mes?

Avarinė tarnyba visą parą

Daugiau nei 10 metų patirtis

Asmeninis namo  vadybininkas

Asmeninis namo vadybininkas

Lankstus požiūris į kliento poreikius

Paslaugų užsakymo procesas

Išsirenkate Jus dominančias paslaugas

Užpildote formą

Gaunate geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita klientų vadybininkui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą ir jo administravimą.

Vaida Garmutė
Pardavimų vadovė
CAPTCHA