Apie mus

Įmonės veiklos ištakos

UAB „Santermita“ – įmonė, teikianti pastatų administravimo, techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Savo veiklą pradėjome 2003 metais kaip specializuota šilumos ūkio priežiūros įmonė. Kokybišku darbu bei konkurencinga kainodara pelnėme klientų įvertinimą. Tai tapo stipriu motyvaciniu veiksniu, padėjusiu mums natūraliai išsivystyti iki to, kas esame šiandien – modernios visapusiškas pastatų priežiūros paslaugas teikiančios įmonės.

Dabartinė veikla

Plėtojant teikiamų paslaugų asortimentą nuo dalinės iki kompleksinės pastatų ūkio priežiūros, palaipsniui išsaugo ir klientų būrys. Šiandien mūsų namų priežiūros centro specialistai atlieka įvairius pastatų eksploatacinės priežiūros bei administravimo darbus tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties statiniuose. Tarp įmonės klientų yra viešojo sektoriaus įstaigų (baseinai, mokyklos, universitetai), verslo, logistikos, pramonės centrų, taip pat nemažai gyvenamųjų daugiabučių. Dalyje jų esame daugiabučio administratoriai, o dėl taikomos lanksčios teikiamų paslaugų bei atsiskaitymo už jas politikos esame alternatyvias namų ūkio valdymo formas pasirinkusių daugiabučių gyventojų ilgamečiai partneriai.
Nepaisant plačios interesų įvairovės, visus UAB „Santermita“ namų priežiūros centro Kaune, Kėdainiuose, Alytuje klientus vienija bendras bruožas – siekis gauti kokybiškas pastatų ūkio priežiūros paslaugas už protingą ir teisingą kainą. Norėdami pateisinti jų lūkesčius, neapsiribojame įprastine pastatų ir juose esančių sistemų priežiūra. Stengiamės savo klientams teikti paslaugas, kuriančias pridėtinę vertę jų eksploatuojamiems objektams. Daug dėmesio skiriame statinių būklę gerinančių, eksploatacinius kaštus mažinančių priemonių diegimui bei populiarinimui.

Apie mus kalba skaičiai
2003
3 000

3000 kvadratinių metrų – tai plotas objektų, kuriuos pirmieji klientai patikėjo mums prižiūrėti. Tai kukli pradžia, tačiau milžiniška atsakomybė naujai įsisteigusiai įmonei, kurios esminis tikslas – atitikti savo klientų poreikius bei pateisinti jų lūkesčius.

2017
3 000 000

Kasmet auganti patirtis, atsakingas požiūris į darbo procesų tobulinimą bei aukšta paslaugų kokybė išaugino mūsų klientų skaičių ir jų pasitikėjimą. Šiuo metu UAB „Santermita“ priežiūrai patikėtų objektų plotas siekia 3 milijonus kvadratinių metrų.

UAB „Santermita“

UAB Santermita veikla vykdoma - Kauno, Alytaus, Kėdainių, Prienų Birštono miestuose bei rajonuose. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų teikiamų paslaugų kokybę jau įvertino ir vilniečiai. 

Kiekviena situacija individuali, todėl pirmasis pokalbis padės suprasti, kaip galime Jums padėti labiausiai.

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita klientų vadybininkui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą ir jo administravimą.

Vaida Garmutė
Pardavimų vadovė

CAPTCHA