Pastatų ūkio valdymas – tai verslui skirta statinių administravimo paslauga, kurią pasirinkę visą savo ūkio skyrių, atsakingą už statinių eksploataciją, perkelsite pas mus. Kitaip tariant, Jums jo tiesiog nebereikės. Sutaupysite nemažai brangaus laiko ir nereikės rūpintis tuo, kas nesusiję su tiesiogine Jūsų įmonės veikla. Viskas, ką Jums reikės žinoti apie įmonės statinių priežiūrą – tai mūsų atsakingo specialisto, koordinuojančio visus su Jūsų pastatų eksploatacija susijusius procesus, kontaktiniai duomenys. Jeigu sprendimas pastatų ūkį visiškai patikėti kitai įmonei Jums atrodo pernelyg drąsus, siūlome apsvarstyti šiuos argumentus:

 • Kaina. Aukštos kvalifikacijos statinių priežiūros specialistų išlaikymas esant nedidelei darbų apimčiai Jums kainuos daug brangiau nei specializuotos įmonės paslaugos.
 • Kokybė. Atsižvelgiant į dabartines darbo rinkos tendencijas, kvalifikuotų darbuotojų paieška tam tikrais atvejais gali priminti adatos šieno kupetoje paieškas. Todėl surinkti ir išlaikyti kvalifikuotų specialistų komandą nebus taip paprasta, o be jos gali nukentėti atliekamų darbų kokybė.
 • Atsakomybė. Kiekvienas vadovas žino, kaip svarbu turėti profesionalią, patikimą komandą, žinančią, ką ir kaip daryti. Tada nebereikia rūpintis, kad darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai. Pastatų ūkio priežiūrą patikėdami mūsų specialistams, daugiau dėmesio galėsite skirti tiesioginei savo veiklai.

Jeigu šie dalykai Jums svarbūs, rimtai apsvarstykite galimybes pasinaudoti mūsų teikiama paslauga.
Administruodami Jūsų įmonės pastatus:

 • Jūsų patogumui paskirsime vieną konkretų asmenį, atsakingą už visų darbo procesų organizavimą. Į jį galėsite kreiptis visais su pastatų ūkio priežiūra susijusiais klausimais;
 • pasirūpinsime statinių konstrukcijų technine priežiūra, sklandžiu jiems priklausančių inžinerinių sistemų funkcionavimu. Prireikus atliksime reikalingus remonto darbus;
 • rinksime duomenis ir juos apdosime;
 • išanalizuosime ir pateiksime savo rekomendacijas pastatų energiniam efektyvumui didinti, eksploataciniams kaštams optimizuoti;
 • atstovausime Jus valstybės institucijose;
 • užtikrinsime garantinių įsipareigojimų kontrolę. Bendrausime su rangovais atstovaudami kliento interesus, kontroliuosime, kad garantiniai įsipareigojimas būtų vykdomi tinkamai;
 • pasirūpinsime nuomininkų poreikių administravimu, periodiniu mokesčių paskirstymu;
 • atliksime kitus Jūsų pastatų ūkio priežiūros darbus.

Jei Jūsų įmonei reikia pastatų administravimo paslaugos Kaune, Alytuje, Kėdainiuose, Prienuose ar Birštone, patikėkite tai mums. Dėl detalesnės informacijos arba paslaugos užsakymo prašome kreiptis el. paštu info@santermita.lt, tel. +370 37 222 999.

Atgal

Gaukite pasiūlymą

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita techninės priežiūros vadovui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą.

Simonas Žemaitis
Techninės priežiūros vadovas
CAPTCHA