Ką svarbu žinoti visiems dujinių katilų naudotojams?

Yra manančių, kad profilaktinė dujinių katilų patikra nebūtina. Tačiau toks požiūris, tariamai taupant pinigus, ateityje gali pareikalauti daug rimtesnių išlaidų bei sukelti fizinį ir psichologinį diskomfortą katilo naudotojui. Aplaidžiai prižiūrimi dujiniai katilai laikui bėgant tampa nebeefektyvūs, palaipsniui didindami išlaidas šildymui, tarnauja daug trumpiau, o sugenda dažniausiai tuomet, kai jų reikia labiausiai – užklupus didžiausiems šalčiams.

To nenutiks, jei bus pasirūpinta tinkama dujinių katilų priežiūra,  kasmetinės patikros metu bus įvertinamas įrenginių nusidėvėjimas, laiku valomi filtrai, praplaunami šilumokaičiai, patikrinamas dujų slėgis, sunaudojamų dujų kiekis, sureguliuojamas degimas, atliekami kiti reikalingi darbai. Išlaidos sezoninei dujinio katilo patikrai yra palyginti nedidelės ir laikui bėgant atsiperka. Tinkama dujinių katilų priežiūra  ženkliai pailgina įrenginių tarnavimo laiką, užtikrina jų maksimalų efektyvumą, užkerta kelią dideliems ir brangiai kainuojantiems gedimams. Visų svarbiausia, tai leidžia Jums mėgautis namų šiluma tuomet, kada to reikia labiausiai!

Pasak UAB „Santermita“ techninės priežiūros vadovo Simono Žemaičio, skirtingų dujinių katilų gamintojų įrenginiai gali pasižymėti savitais technologiniais ypatumais, tad nusprendę atlikti profilaktinę savo dujinio katilo patikrą, patikėkite šį darbą tik sertifikuotiems specialistams,  gerai išmanantiems konkrečių katilų gamintojų įrangos technines subtilybes. Taip išvengsite papildomų rūpesčių ir būsite tikri, kad visi katilo patikros ir derinimo darbai bus atlikti tinkamai – kaip nurodoma įrenginio gamintojo rekomendacijose.

Norite patikrinti savo dujinio katilo techninę būklę? „Santermitoje“ dirbantys, ilgalaikę dujinių katilų remonto bei priežiūros patirtį turintys meistrai pasirengę Jums padėti.

Atgal

Kiekviena situacija individuali, todėl pirmasis pokalbis padės suprasti, kaip galime Jums padėti labiausiai.

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita klientų vadybininkui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą ir jo administravimą.

Vaida Garmutė
Pardavimų vadovė

CAPTCHA