Termovizinė patikra - pirmas žingsnis į šąlančio būsto problemų sprendimą

Išmintingi ūkininkai žino, kad roges reikia ruošti vasarą. O išmintingi gyventojai žino – tam, kad būtų galima atlikti kokybišką būsto remontą vasarą, svarbu tinkamai jam pasiruošti dar žiemą. Juk žiema yra pats tinkamiausias metas atlikti savo būsto(langų, durų, sienų, šildymo sistemos) termovizinį tyrimą. Tik termovizinės analizės dėka aiškiai pamatysite plika akim nepastebimas problemines vietas, dėl kurių jūsų būstas netenka daugiausiai šilumos, o jūs – savo pinigų. O kur dar patiriamas diskomfortas gyvenant nuolat šąlančiuose namuose! Norite permainų? Šąlančių patalpų problemos sprendimo efektyvumas priklauso nuo aiškaus jos identifikavimo bei supratimo – kas konkrečiai yra blogai ir kur patiriami nuostoliai yra didžiausi? Problematiškiausių vietų nustatymas padės jums protingai susidėlioti planuojamo remonto prioritetus, sutaupyti nemažai laiko ir pinigų. Norite sužinoti kas kaltas dėl šalčio namuose? Esame pasirengę padėti jums įminti šąlančių namų mįslę.

Tyrimą atliekantys specialistai patikrins:

• Lauko durų, langų sandarumą, termoizoliacines savybes, sumontavimo kokybę;
• Išorinių sienų galimus pažeidimus bei sienų termoizoliacines savybes;
• Šildymo sistemos veikimo efektyvumą(radiatorių užakimo lygio įvertinimas, grindinio šildymo trūkimo vietų nustatymas);
• Nustatys potencialias drėgmės kaupimosi ir žmogaus sveikatai kenksmingo pelėsio formavimosi vietas.
Atlikto tyrimo išvados pateikiamos dokumentuotoje ataskaitoje.

Esant poreikiui galime pasiūlyti statinių sandarumo patikrinimo testą, taikant specialią „pučiančių durų“ technologiją.

Rūpindamiesi savo būsto šiluma, kartu pasirūpinkite ir šiltų kaimyniškų santykių kūrimu. Užsakant termoviziją savam būstui, pasiūlykite tą patį atlikti ir savo kaimynui. Užsakant du tyrimus iš karto, visą vasario mėnesį pritaikysime 15% nuolaidą.
Pasikonsultuoti ar užsakyti tyrimą galite telefonu – 8 640 52582.

Atgal

Kiekviena situacija individuali, todėl pirmasis pokalbis padės suprasti, kaip galime Jums padėti labiausiai.

Jūsų pateikti kontaktai leis Santermita klientų vadybininkui su Jumis susisiekti artimiausiu metu ir aptarti visus rūpimus klausimus apie pastato priežiūrą ir jo administravimą.

Vaida Garmutė
Pardavimų vadovė

CAPTCHA